De set voor meer flexibiliteit: De beide afkortaanslagen voor linker of rechter gebruik op de Kapex en het onderstel ondersteunen de werkzaamheden. Het afkorten van plinten en balken wordt vergemakkelijkt door de stabiele aanslagen aan beide zijden. De afkortaanslagen zijn eenvoudig te monteren: door de V-groef aanbrengen, vastzetten, standvoeten uitklappen en afstellen. Voor het transport kunnen de aanslagen snel en eenvoudig verwijderd worden.
Transportveilig en slim verpakt
Dankzij geïntegreerde maatschaal en aanslagruiter zuivere repeterende zaagsnedes
Uitschuifbaar telescoopdeel met schaal voor langere werkstukken tot 2.40 m
Bij het werken met de Kapex zonder onderstel, eenvoudig de standvoeten terugklappen en op de vloer plaatsen. De Kapex en het onderstel bevinden zich op dezelfde hoogte
Voor gebruik in combinatie met het onderstel UG-KAPEX KS 60
Bestaande uit afkortaanslag KA-UG-L en afkortaanslag KA-UG-R
Specificaties
Referentie leverancier
201909
Indien je hulp nodig hebt of iets niet vindt, geef ons een seintje!
Niet elk product of merk zit in ons online aanbod. Geef gerust door naar wat je op zoek bent en we helpen je verder om het zo snel mogelijk jouw richting uit te krijgen.